מכירים את האנשים הללו שמעבירים את רוב היום בעיסוק סביב הניקיון? בכל פעם שדופקים אצלם בדלת הם פותחים עם מטאטא ביד עד שהנוקש לא יודע אם עליו להיבהל או לא. הבתים הללו אכן נוצצים ובוהקים תמיד ולעיתים אף מעוררי קנאה. כי לא כל אחד מאתנו מסוגל להיות משועבד כל כך לניקיון של הבית. המרוץ שאנו נמצאים בו ביום יום לא תמיד מותיר בידינו את הפנאי לטיפול בניקיון. ומה קורה בשטח? לא ממש נעים לספר. לעיתים האבק המצטבר תופס מעט גובה עד שמצליחים להגיע אליו, לעיתים השמשות עדיין מעידות על הגשם האחרון שירד לפני חודשיים ועוד כמה וכמה סימני הזנחה שמקשים על התפקוד היומיומי וגורמים להרגשה לא ממש נעימה בבית.

מה אפשר לעשות?

יש הרבה מה לעשות. תמורת סכום לא ממש גבוה תוכלו ליהנות מבית נקי, מבריק, מצוחצח ומתוחזק. יש היום חברות ניקיון המציעות את שרותיהן לציבור ואנשים רבים למדו שעזרה בניקיון זה לא מותרות. לעיתים זה הכרחי ממש על מנת לשמור על השפיות. כי כמה מסוגלת עקרת בית אחת לעשות? היא מחויבת לעבודה ומחויבת לילדים מחויבת לכביסות ומחויבת לבישולים. לעיתים הבעל מתגייס אף הוא ומסייע בכל המשימות הללו אך לא תמיד זה כך, והבית מוצא את עצמו אחרון ברשימת המשימות ולעיתים ההזנחה ממש מעיקה.

מה מציעה לכם חברת הניקיון?

ניקיון יסודי – כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון ומבקשים את שירותיה לצורך תחזוקה נאותה של הבית, תקבלו בתמורה – אנשי מקצוע של ממש שיודעים היטב את אשר לפניהם. יש להם את הידע ואת הכלים לתקוף כל סוג של כתם או לכלוך עד אשר ימגרו אותו לחלוטין. הם יודעים היטב איך להעלים כתמי חלודה מהרצפה ואיך לנקות את הכלים הסניטריים שייראו כמו חדשים. הם יודעים להבריק את הברזים ולהסיר ממנה את האבנית וטיפות המים המקשטות אותם בעקשנות, הם גם יודעים באיזה חומר ניתן להוסיף ברק לסוג הריצוף שלכם. בקיצור – ידע זה כוח ובאמצעותו הם יחדשו לכם את הבית.

שקט נפשי– חברת ניקיון לוקחת על עצמה את כל העניינים הפרוצדורליים הכרוכים בהעסקה של עובד בבית. הם אלה שיהיו אחראיים על תשלומי הביטוח של הצוות והם גם ידאגו לתשלומי הפיצויים במקרים שיעלה בכך צורך, בין אם מדובר במקרה של פיטורין ובין אם מדובר בפיצויים בעקבות תאונת עבודה. כל זה מבטיח לכם ראש שקט והנאה מושלמת מהניקיון ללא כל צורך בטרדות נוספות סביב העסקתם של צוות הניקיון.

כאשר אתם שוכרים את העזרה הנחוצה כל כך, תגלו פתאום כמה טוב להיות בבית ואיזה כיף לחזור אליו בתום יום העבודה. בית נוצץ המדיף ניחוחות עדינים של ניקיון גורמים גם לאווירה נינוחה ונעימה וכל החיים עוברים שדרוג משמעותי.