מתי בפעם האחרונה הייתם צריכים לנקות את הבית או המשרד שלכם? מתי הייתם צריכים לדאוג לתיקון ושיפוץ בחדר המדרגות בבניין שבו אתם גרים? אם עסקתם בכך, אתם בוודאי יודעים שמדובר על מלאכה קשה למדי. לכן, מומלץ בחום לבחור חברת ניקיון שמספקת גם שירותי אחזקה באזור ירושלים והמרכז. למותר לציין שלחברה כזו יש את הצוות המקצועי שיוכל לספק לכם מגוון רחב יחסית של עבודות, והפריסה הגיאוגרפית הנבחרת שלה – מעיד כמובן על המקצועיות שלה. אולם, מעבר ליתרונות הברורים הללו, חשוב שתשאלו את עצמכם מה עוד אתם תוכלו לקבל מחברה כזו, ואיך לבחור כמובן בחברה ההולמת.

כמה נקודות חשובות בעת בחירת החברה

  • המתחם ניקוי – יש הבדל כמובן בין שירותים של חברת ניקיון למגזר הפרטי, לבין השירותים שאותה חברה של ניקיון ואחזקה מספקת למגזר העסקי. מרבית החברות המקצועיות בתחום אמנם מספקות שירות כפול, אך יש בכל זאת להבדיל. לרוב, שירותי הניקיון למשרדים הם בתדירות גבוהה יחסית ברמה של ניקיון יומי או של כמה ימים בשבוע. לעומת זאת, במקרה של המגזר הפרטי השירות הוא שונה. במקרים הללו לעתים קרובות, החברה מתמקדת בעיקר בניקיון ואחזקה של חדר המדרגות, ומאחר שמדובר על מתחם שיש בו פחות תנועה מאשר בבניין משרדים, הרי שתדירות הניקוי כאן יכולה להיות גם שבועית או אפילו דו-שבועית, והדבר מספיק כדי שהניקיון של המקום יהיה ברמה גבוהה.
  • האם ישנם שירותים מיוחדים? – לרוב, אנשים פונים אל חברת ניקיון בירושלים והמרכז, משום שהם זקוקים לניקיון רגיל וקונבנציונלי יחסית – ניקיון אבק, שטיפת הרצפה, טיפול בריהוט, ניקוי מטבחונים ושירותים, וכיו”ב. אולם, יש לשים לב שבחלק מהמקרים יש באמת צורך בשירותים נוספים ומיוחדים. כך למשל – אפשר שאתם תרצו להזמין שירותי שטיפה בפוליש, או אפילו שירותי פולשי קריסטל להברקת הריצוף. יש מקרים שבהם תרצו להזמין שירות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר, או אפילו שירותי ניקוי לחלונות בקומות גבוהות באמצעות סנפלינג. בכל המקרים הללו, כמובן שתצריך לבחור בחברת ניקיון ואחזקה באזור ירושלים והמרכז, אשר יכולה לספק לכם את השירותים המיוחדים הללו, במחירים נוחים.
  • האם יש ניקיון בפיקוח? – במידה ויצרתם קשר עם חברת ניקיון לטובת פרויקט משמעותי מאד של ניקיון יוצא דופן (למשל, ניקיון של מתחם לקראת כנס) חשוב מאד שהעבודות הללו גם יתבצעו עם פיקוח מתאים. לכן, כאשר אתם פונים לחברה בתחום הניקיון והאחזקה, ודאו שיש גם אפשרות להזמין מנהל עבודה שביקר את העבודה לאורך זמן.

וכעת אפשר להתחיל בעבודה

לאחר שאתם תצרו קשר עם חברת ניקיון ואחזקה באזור המרכז ואזור ירושלים, אתם לא תבינו איך בכלל יכולתם להסתדר עד כה. מדובר על חברות שיכולות לבצע פלאים בכל מתחם, ולא משנה אם מדובר על ניקיון יומיומי או ניקיון חד פעמי – תמיד אתם תראו את התוצאות בשטח.