מערכת החשמל בבית אינה מצליחה לשאת בעומס השימוש? ישנו ריבוי של קצרים חשמליים או צורך בבדיקה תקופתית? עבודות חשמל בירושלים יש לבצע תוך פנייה לאנשי מקצוע. ניסיונות לפתור באופן עצמאי תקלות חשמל עלולות להסתיים באסון. את בחירת החשמלאי יש לבסס על בדיקות קפדניות, גם כאשר מדובר בחשמלאי מומלץ על ידי בני משפחה, כדאי לבחון את הרישיון ולברר אודות ההסמכה של החשמלאי. שימו לב היטב את מי אתם מכניסים אל הבית ומהי איכות העבודה. איש מקצוע בעל מוניטין אינו חושש להציג תעודות או תעודת אחריות לעבודתו. במקרה של תקלה חוזרת יש לאן לפנות, החשמלאי יגלה אחריות מלאה. לנו במירן חברת אחזקה וניקיון משרדים ובניינים בירושלים יש “מנוי” קבוע עם חשמלאים מוסמכים.

מחירון עבודות חשמל בירושלים

כל חשמלאי מתמחר את עבודתו בצורה שונה, כאשר פרמטרים כמו דחיפות, גישה מוגבלת או עלות חומרי הגלם משמעותיים לקביעת עלות העבודה.
1. התקנה של לוח חשמל ביתי חד פאזי תעלה כ-1100 שקלים, התקנת לוח תלת פאזי תעלה כ-2100 שקלים.
2. החלפת ממסר פחת 500 שקלים.
3. החלפת מפסק זרם ראשי תעלה כ-200 שקלים.
4. הכנה לביקורת של חברת חשמל תעלה כ-800 שקלים.
עבודות חשמל בירושלים ובכל אזור אחר דורשות אחריות וציוד מקצועי, עבודות חשמל חובבניות מהוות סכנה לעובד, לבני הבית ולכל הסובבים. מיד כאשר מופיעה תקלה במערכת החשמל יש להזעיק חשמלאי מוסמך, אין מקום לעבודה חובבנית.

סוגים של חשמלאים

תופתעו לגלות כי הענף כולל מספר סוגים של חשמלאים כאשר כל אחד מהם מביא עמו התמחות שונה. כך למשל, ישנו חשמלאי עוזר, חשמלאי מוסמך, חשמלאי מעשי, מהנדס חשמל, בודק חשמל ועוד. רישיון בעבודה הוא אשר יציין מהי ההכשרה של החשמלאי העומד מולכם :
חשמלאי עוזר יוכל לבצע רק עבודות מתח נמוך תוך פיקוח של חשמלאי מוסמך, חשמלאי מעשי יוכל לבצע עבודות מתח נמוך ולחתום על תכניות, חשמלאי מוסמך יוכל לבצע עבודות במתח נמוך עד מתח של תלת פאזי עם זכות חתימה על תכניות תכנון. כאשר מזמינים עבודות חשמל בירושלים יש להקפיד לבחור חשמלאי מתאים.